#brigitaiesaka - Zeit Līgatnē

#brigitaiesaka - Zeit Līgatnē


Man negribētos teikt, ka ceļot Latvijā nav stilīgi, jo pēdējos gados šis uzskats mainās. Un mainās straujiem soļiem! Pateicoties aizrautīgiem un bezbailīgiem cilvēkiem, vietas, ko baudīt un baudīt skaisti, paliek arvien vairāk. Viena no tādām - bijušajā Līgatnes Kasku cehā mājvietu atradusī  Zeit viesnīca un pagalma otrā pusē esošais Tīklu parks Līgatnē!


Zeit sevī apvieno viesnīcu, kafē (kā viņi paši to mīļi dēvē) un notikumu telpu. Man pietika ar vienu saldo, lai Zeit atgrieztos atkārtoti. Uz pusdienām un tad uz stāstnieku vakariņām. Sāksim ar pusdienām. Kafē ēdienkarte ir maza, bet līdzsvarota. Gribu ticēt, ka jebkurš atradīs sev ko tīkamu, turklāt par ļoti draudzīgām cenām. Iesaku ribiņas un, protams, dienas saldo! Arī ceha šarms saglabāts un redzams kafē interjerā - sienās, krēslos un citās detaļās. Cenas EUR 1,50 - EUR 8.


Turpināsim ar notikumu telpu. Tās ne tikai pieejamas privātiem pasākumiem, bet Zeit arī paši vietu izmanto pasākumiem. Šoreiz par Stāstnieku vakariņām. Stāstnieku vakariņas ir klātbūtnes notikums trīs kārtās - tu klausies vakara runātāju duo un baudi vakariņas trīs kārtās Zeit šefpavāra Oskara izpildījumā. Tas ir maģisks notikums, vismaz Gustava Terzena un Venta Sīļa klātbūtnē noteikti. Cena no personas - EUR15. Nākotnes pasākumus meklē šeit.


Nemelošu, ka lielu lomu spēlē vietas attālums no manām mājām. Taču ticu, ka šī ir ne tikai laba vieta garāmbraucot, bet arī lielisks galamērķis kā pieaugušajiem, tā ģimenēm ar bērniem. Kur ne tikai aktīvi, bet arī gardi pavadīt laiku. Nu man pašai atlicis vien izbaudīt Zeit viesnīcu un Tīklu parku. Kad tas notiks, un domāju, ka tas notiks drīz, ziņošu!