Dr.Hauschka "Deep Infinity" x Vaskala prezentācija

Dr.Hauschka "Deep Infinity" x Vaskala prezentācija


Septembra sākumā Dr. Hauscka laida klājā jaunu dekoratīvās kosmētikas kolekciju "Deep Infinity". Tās iedvesmas avots ir eksotiskā Āfrikas vasara - tirkīza zila kā tropiskie Indijas okeāna ūdeņi, tumša kā augusta naktis, pelēka un sārta kā viegls vasaras vējš. Silts un vēss, mirdzošs un starojošs, svaigs un spožs – to visu var atrast kolekcijas četros produktos: acu ēnu paletē, izgaismojošā fluīdā, skropstu tušā apjomam un lūpu krāsā - zīmulī. Produkti akcentē ar dabīgiem minerālpigmentiem un rūpējas par ādu ar dabīgiem augu vaskiem, eļļām un ekstraktiem. Produkti nesatur mākslīgās smaržvielas un konservantus un ir "NaTrue" sertificēti kā dabīgā biokosmētika.

Iedvesmojoties no jaunās "Deep Infinity" līnijas, ādas somu zīmols “Vaskala” septembrī izlaidīs jaunu kolekciju. Galvenais iedvesmas avots ir jauno produktu iepakojums, kas veido košu rakstu. Krāsainās detaļas parādīsies arī somiņu dizainā, veidotas no ādas strēmelēm dāžādās toņos, radīs ilūziju par košu vasaras nakti Āfrikā. Jauno somu kolekciju varēs iegādāties “BOLD Concept Store” veikalos.


Acu ēnu palete ar četriem toņiem

Paletē ir četri toņi ar dažādām tekstūrām - zīdaini sārts, matēti pelēks, mirdzošs tirkīza un melns tonis. Toņi piemēroti jebkurai acu krāsai, piešķirot tām dziļumu. Dr. Hausckha grima māklsinieks iesaka uzklāt sārto acu ēnu toni iekšējā stūrītī un zem uzacs, pelēko uz kustīgās plakstiņa daļas, spilgto tirkīza – plakstiņa locījuma vietā un acs ārējā stūrītī, bet melno – gar augšējo un apakšējo skropstu līniju.


Izgaismojošs fluīds starojošai ādai

Izgaismojošais fluīds pielāgojas jebkuram ādas tonim un tam ir viegla, un mirdzoša tekstūra. To vari sajaukt kopā ar tonālo krēmu vai uzklāt atsevišķi uz ādas, vai pēc tonālā krēma lietošanas acu zonā, uz vaigu kauliem, virs augšlūpas un deguna vidusdaļā, piešķirot ādai veselīgu starojumu.


Skropstu tuša apjomam tirkīza tonī

Skropstu tuša apjomam elegantā, košā tirkīza tonī pārvērš skropstas par galveno grima akcentu, kas īpaši pamanāms saules gaismā. To vari uzklāt uz visām skropstām vai tikai skropstu galiem, pirms tam uzkrāsojot melnu vai brūnu skropstu tušu. Skropstu tuša lieliski saskanēs ar toņiem no acu ēnu paletes. 
 

Lūpu krāsa - zīmulis - Brigitas favorīts

Lūpu krāsa - zīmulis ir jaunums Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas sortimentā. Tā krēmveida tekstūra piešķir lūpām zīdainu spīdumu un iekrāso tās rožainā tonī, tonis ir noturīgs un tas nav konstanti jāatjauno. Zīmuli var izmantot dažādi: iezīmējot lūpu kontūru ar uzasinātu lūpu krāsu-zīmuli, tad ar platāko zīmuļa pusi aizpildot lūpas. Vari uzklāt jauno produktu lūpu vidū un ar pirkstiem vienmērīgi izlīdznot, iegūt dabīgu efektu. Papildus spīdumam, lūpu krāsa - zīmulis draudzējas ar lūpu balzāmiem un spīdumiem.