Pucējies izlaidumam ar MAC un Četrām Zolēm

Pucējies izlaidumam ar MAC un Četrām Zolēm


Mēs abas, kopā skaitot, esam pieredzējušas jau piecus izlaidumus. Kamēr Kristīne vēl tikai gatavojas izlaidumam universitātē, atcerējāmies mūsu satraukumu vidusskolā. Un, ak, tas bija kaut kas! Mēs vēlējāmies iepriecināt kādu absolventi, tāpēc šo izlaiduma brīdi piedzīvojām vēlreiz!

Mūsu Facebook lapā kopīgi ar mūsu draugiem MAC un Četras Zoles izziņojām konkursu, kuram meitenes pieteica viņu draudzenes, mammas, krustmātes un otrās pusītes. Un atradām laimīgo - Katrīnu! 

Katrīna beidz vidusskolu un jau ir ceļa jūtīs uz universitāti Anglijā, kurā jau tika uzņemta pērn. Savu brīvo laiku Katrīna pavada strādājot restorānā, uzņemot pieredzi pirms došanās prom un iekrājot naudiņu universitātes maksai. 


Katrīnas meikapu uzticējām MAC stenda vizāžistēm veikalā Stockmann. Mēs zinājām, ka tieši tur visas Katrīnas vēlmes tiks piepildītas. Kopā ar MAC dāmām var realizēt jebkuru sapņu meikapu - sākot no viegliem un dabiskiem, līdz pat košiem un neierastiem toņiem!

Pēc tērpa devāmies uz vienu no mūsu iemīļotākajām vietām - Četras Zoles. Tā ir ne tikai kurpju paradīze, bet pieejams arī vesels stāvs ar kleitām vien! Vai nav forši? Vari atrast uzreiz pilnu komplektu - kurpes un kleitu! Piedāvājumā atradīsi kleitas izmēros no XS līdz XL. Īsas, garas, elegantas, kičīgas, kā arī vasaras ballītei. Vai pat kāzu kleitu! Mhm, tieši tā! Tad atliks piemeklēt vien īsto kurpju pāri!


Četras zoles meklē Tērbatas iela 13 un ŠEIT

MAC COSMETICS meklē universālveikalā STOCKMANN 13. janvāra iela 8 vai ŠEIT
Pie vizāžista piesakies uz vietas vai telefoniski +37167071215. Pērkot trīs produktus, pakalpojums dāvanā!

Skaties kā mums gāja!SADARBĪBĀ AR MAC COSMETICS UN ČETRAS ZOLES