FSHN_Krieg lūpu krāsas

FSHN_Krieg lūpu krāsas


Lūpu krāsu nekad nevar būt par daudz! Mūsu piebilde - LABU LŪPU KRĀSU nevar būt par daudz! Šodien iepazīsimies ar jaunajām FSHN_Krieg lūpu krāsām - šķidrām, matētām piecu krāsu lūpu krāsām, kas draudzīgas arī vegāniem.

FSHN_Krieg ir Latvijā radīts zīmols, kas latviskus nosaukumus devis arī lūpu krāsam - Skārleta, Atraitne, Agrā Rūsa, Jaunava and Disidente. Zīmols sola, ka lūpu krāsām piemīt satriecoša noturība un izteiktas krāsas. Pēc ilgas testēšanas esam gatavas dalīties ar savām sajūtām un viedokli par katru toni. 


Sāksim ar mūsu favorīti - tas viennozīmigi ir spilgti sarkanais tonis ar nosaukumu Skārleta. Šī krāsa citu starpā izceļas ar glaimojošo toni - to iespējams valkāt gan tumšmatēn, gan gaišmatēm, tas lieliski izskatās kā uz iesauļotas ādas, tā uz latvieša bālajām lūpām. Klājas vienmērīgi, netek pāri lūpu līnijai, neatstāj svītras un ir tiešām noturīgs. Protams, pēc eļļainiem ēdieniem lūpukrāsa noēdas, bet dzert un šo to uzēst var bez bēdām - lūpukrāsa paliks tur, kur tā bija. 


Nevienu no pārējām lūpu krāsām nevēlamies izcelt, jo tās visas vieno vairākas kopīgas iezīmes - tās ir grūti uzklāt vienmērīgā slānī un tonī, toņi nav pietiekoši piesātināti, lai būtu glaimojoši, tās sausina lūpas un tās nekādā ziņā nav notūrīgas. Protams, tas viss ir sagaidāms no šķidras, matētas lūpukrāsas, bet šķiet, ka industrija jau ir soli tālāk, un šādas problēmas ir reti sastopamas, vismaz ne šādos apmēros.

Ar sliktāko noturību izceļas rozā lūpu krāsu toņi - Jaunava un Disidente, kas pēc uzklāšanas pilnībā nenožūst un kļūst lipīgi, pat vaskaini. Tie ātri pazūd no lūpām, turklāt jau pirmajās minūtēs izveidojas asa līnija lūpu iekšpusē, kas ir ļoti uzkrītoša. Turpretī tumšākie toņi - Agrā Rūsa un Atraitne - sausina lūpas un pamazām nodrūp no lūpām, veidojot nepatīkamu reljefu.


Šobrīd lūpu krāsas nav iespējams iegādāties. Sekojiet līdz ziņām ŠEIT un ŠEIT, lai nenokavētu brīdi, kad tas būs iespējams. Iesakām savai lūpu krāsu kolekcijai pievienot toni Skārleta. 


Kristīnei uz lūpām Skārleta
Brigitai uz lūpām Disidente

Sadarbībā ar FSHN_Krieg