Pēc prieka uz Pērnavu - Destination for happiness: Pärnu

Pēc prieka uz Pērnavu - Destination for happiness: PärnuLV  Tiešām - visi ceļi ved uz Pērnavu! Devāmies Pērnavu baudīt agrā pavasarī, un tieši tāpat kā rudenī, tā mūs apbūra. Nu ir atlicis to iepazīt vasaras laikā. Bet līdz tam - lasi kā mums tur gāja šoreiz. 

EN  It's true - all roads lead to Pärnu! This time we enjoyed Pärnu during early Spring, and again, just like in Autumn, it charmed us. All what's left to do - visit it during Summer. Until then - read what we were up to this time. SLEEP


Nebijām oriģināli un atkārtoti devāmies uz Estonia Resort Hotel&Spa. Pārbaudītas vērtības nepieviļ. Šoreiz gan nakšņojām vismaz divas reizes mazākā numuriņā - no gultas rausāmies ārā pa kājgali, bet tas nemainīja mājīgumu un ieturēto stilu. Turklāt, diviem pilnīgi pietiekami - braucām baudīt SPA, ne gulšņāt. Tas nepievīla ne par gramu. 

And again we stayed at Esonia Resort Hotel&Spa. As they say - do what you know! Though this time we got a room twice as small as previously - we could only get out of the bed from the bed foot. Though it did not affect the coziness and style in any way. It was perfect for two!


FOOD


SPA apčubināti, devāmies vakariņās. Jau iepriekš veicu izpēti un izvēlējāmies MUM CAFE Pērnavas centrā - Pühavaimu 15. Mani pievilināja burgeri un deserti, kuriem diemžēl vietas nepietika. Bet burgers bija fantastisks! Mani īpaši iepriecināja tā pasniegšanas veids - bez augšējās maizītes, ar marinētiem sīpoliem un fantastiskiem frī kartupeļiem. Ēdienkarte ir maza, bet radās iespaids, ka viss piedāvātais ir noslīpēts. To apliecināja arī pīle, kas burtiski kusa uz mēles. Starpcitu, no 7. līdz 15. aprīlim Pērnavā norisināsies restorānu nedēļa - varbūt ir vērts turp doties? 

After SPA we wont for dinner at MUM CAFE in the Parnu center - Pühavaimu 15. Burgers and desserts were those who helped to make the choice, they looked divine! And believe me - tasted even better! Served without the second bun, with pickled onion and mouthwatering fries. The menu is small, but well thought out. The duck my boyfriend had proved it. And if you are thinking to visit Parnu in the near future, do it between 7th and 15th of April as they will host a Restaurant week. ENJOY


Šoreiz devāmies garākā pastaigā kā iepriekš - pilsēta mūs sagaidīja ar sauli. Pastaigu maršrutu aplikācijā “Parnu” izvēlējāmies baudīt Vēsturisko pilsētas centru. Brīvajā stundā paspējām iepazīties ar pilsētu, atrast lielisku mūzikas veikalu, Pühavaimu 8, un fantastiskus mākslas darbus uz pilsētas sienām. Zīlīti meklē Kuninga 25, nāru Lõuna 18A un meitenes logos - Pühavaimu 18. 

This time we had a proper walk around the town with the help of “Parnu” app, which has a variety of walking tours. In the hour we had we found an amazing music shop -Pühavaimu 8- and amazing street art around the corner. For the bird go to Kuninga 25, for the mermaid to Lõuna 18A and for the girls in the windows to Pühavaimu 18.MORE INFO 


Par to kā nokļūt uz Pērnavu un atrast izdevīgāko piedāvājumus lasi ŠEIT. 

For other info such as on how to get there look HERE.