MARA Naturals Rhubarb Line · MĀRA Naturals Rabarberu līnija

MARA Naturals Rhubarb Line · MĀRA Naturals Rabarberu līnija


EN   Lets talk about something really appealing - the new MARA Naturals skin care line that is amazeballs. And I do not use that word often. So there you go, it is amazeballs.

A little backstory. MARA Naturals is fresh out of oven skin care brand, born here in Latvia, created by field specialists and enthusiasts of Latvian nature. Fully vegan, paraben-, SLS-, SLES-, PEG-, silicone-, allergen-, alcohol- and dye-free, loaded with oils, extracts and vitamins, for daily bathing rituals. The brand consists of variety of products split in four main lines characterized by skin types and the star ingredients representing Latvian seasonal change - elderflower, blueberry, cranberry and, my favorite, rhubarb. 

The rhubarb trio of sugar scrub, yoghurt and body oil fully cleanses, moisturizes and protects my skin. And believe me when I say that the luxe like packaging and the amazing summer like scent which reminds me of ice cream made from my home grown rhubarbs is just the icing on the cake. 

Rhubarb is advised for a more sensitive skin and I can assure the products do their job impeccably, I especially liked the body yoghurt which is super light and absorbs in seconds. It is also necessary to point out that the rhubarb oil so far is the best one I have tried, it nourishes the skin, absorbs quickly and does not stain clothing or bedding. Though all three of these are in top of the list when it comes to skincare.

ELDERBERRY - NORMAL SKIN
RHUBARB - SENSITIVE SKIN
CRANBERRY - DRY SKIN
BLUEBERRY - COMBINED/OILY SKIN


IN COLLABORATION WITH MARA NATURALS
CAN BE BOUGHT AT RIIJA, RIGA AND ONLINE HERE


LV   Ļoti reti kosmētikas produktus raksturoju kā fantastiskus, bet nezinu kā citādāk lai raksturo jauno ādas kopšanas līniju MĀRA Naturals

Nedaudz par MĀRA Naturals. Tas ir nozares profesionāļu un entuziastu nesen izsapņots sapnis par Latvijas dabas iedvesmotu, dabīgu un īstu ķermeņa kopšanas līniju. Tā ir pilnībā vegāna, brīva no parabēniem, SLS, SLES, PEG, silikona, alergēniem, alkohola un krāsvielām, pilna ar eļļiņām, ekstraktiem un vitamīniem, lai ik dienas mazgāšanās rituāli būtu ik sekundes vērti. Zīmols piedāvā plašu klāstu produktu, kas iedalās četrās galvenajās līnijās balstoties uz ādas tipu un galveno raksturojošo sastāvdaļu - plūškoku, melleni, dzērveni un, manu iecienītāko, rabarberu. 

Rabarberu cukura skrubja, jogurta un ķermeņa eļļas trio spēj pilnībā attīrīt, mitrināt un aizsargāt manu ādu. Un ticiet, kad saku, ka pārdomātais iepakojums un hipnotizējošā smarža ir tikai ķirsītis uz kūciņas. Rabarberu līniju iesaka lietot jutīgas ādas īpašniekiem un varu apliecināt, ka mana āda nav cietusi un ir pateicību parādā. Man īpaši patika ķermena jogurts un eļļa, kas ādā iesūcās nemanot, to pabaroja un neatstāja pleķus uz apģērba vai gultasveļas. Visi trīs produkti ir manā ķermeņa kopšanas produktu topa augšgalā. 

PLŪŠKOKS - NORMĀLAI ĀDAI
RABARBERS - JUTĪGAI ĀDAI
DZĒRVENE - SAUSAI ĀDAI
MELLENE - KOMBINĒTAI/TAUKAINAI ĀDAI


SADARBĪBĀ AR MĀRA NATURALS
IEGĀDĀTIES VAR VEIKALĀ RIIJA UN ONLINE ŠEIT