NAVY SUIT

NAVY SUITLV   Noteikti kādreiz esat uzklišķinājis uz kāda no rakstiem, kas veltīti horoskopa zīmju izzināšanai. Manā gadījumā tiek klikšķināts uz visa - sākot ar  "svaru zīmes top filmu izlase" un beidzot ar "trendi, kurus svari dievinās". Tomēr astroloģiju uztveru ar noteiktu humora devu, ne kā dzīvi noteicošas vadlīnijas. Galu galā to varam interpretēt sev izdevīgā formā, vai ne? 

Bet tā kā esmu patiess svaru zīmes pārstāvis (tā man gribētos ticēt), tad pasmējos, kad nejauši izlasīju, ka Vecgada vakars jāpavada tērptai klasiskā kostīmā, sarkanām lūpām un jāpiemeklē spoži aksesuāri. Kādēļ pasmējos? Tieši tādā ampluā mani redzēja arī Indra Salceviča (viena no labākajām Latvijas stilistēm) fotosesijai, kas veltīta Jaunā gada sagaidīšanas tēmai. Vai sagadīšanās? Es tā neteiktu!

Lai gan līdz svētkiem vēl ir brītiņš, mani tomēr irda interese - kā Tu sagaidīsi Jauno gadu? Un pats galvenais - kas Tev būs uzvilkts mugurā?


EN   You know those articles that go something like "best present for a libra/top movies for libra/trends that suit a libra"? Well, I'm all about them. While astrology is not predictive and can be interpreted to mean whatever people want it to mean, I think it offers a dose of playfulness more than crucial life guidelines.

So when I read that a true Libra (and guys, by all means, I am one of those) has to ring in the New Year dressed in a minimalistic suit, with red lips and bedazzled accessories I started to chuckle. One reason - this was exactly what a stylist picked out for me to shoot for a New Years article. Coincidence? I think not. 

Anyway, there still is time, but I want to know - how are you celebrating the New Years? And more importantly - what are you wearing? 


NAVY SUIT: DEBENHAMS | TOP: ATMOSPHERE | BAG: DOLCE&GABBANA | BRACELET: YAYOI | LIPSTICK: MAC in RUSSIAN RED


PHOTOGRAPHY: TOMS NORDE
EDITING: BRIGITA DAMBE