L'Oréal Color Riche La Palette Lips review · atsauksme

L'Oréal Color Riche La Palette Lips review · atsauksme

L'OREAL COLOR RICHE LA PALETTE - NUDE EDITION
Tones used - 1,4,6 top to bottom
L'OREAL COLOR RICHE LA PALETTE - RED EDITION
Tones used - 1,4,6 top to bottom

EN   Lipstick palettes wasn't something common for me or, case in point, mass market. Until now.

Each palette consists of six tones - nude or red - allowing you to wear them on their own or creating an ombre look. They have creamy and rich texture and finish, which makes them easy and comfortable to wear throughout the day. The swatches you see on my hand - that is one (ONE!) swipe with the brush included in the palette. The brush itself is good quality, very precise and easy to clean, though the hand could have been a tad bit longer. 

I found myself reapplying the lightest tones after 2-3 hours and reds after 3-4 hours of wearing. While the red tones stay put longer and leave a beautiful stain on your lips, few of the tones tend to bleed as you can see from the swatches on my hand, but that can be prevented by using a lip pencil, blotting or setting them with powder. 

All in all I believe that there should be at least one of these (I vote nude) in any women's beauty collection because of one simple reason - quality price ratio is spot on. Also you will be ready for any occasion, outfit or mood that may come during the day if you have this sophisticated golden case with a big mirror included in your bag. 

LV   Pretēji acu ēnām, palete nav pirmā asociācija, kas nāk prātā domājot par lūpukrāsām. Līdz šim. 

Katra palete sastāv no sešiem lūpukrāsu toņiem - miesas krāsas vai sarkaniem, kas ļauj ne tikai  tos valkāt vienus, bet jaukt kopā un veidot šobrīd aktuālo ombre efektu. Tām ir krēmīgs finišs un bagātīga formula - lūpas jūtas komortabli visas dienas garumā. Turklāt toņi ir koši un visai noturīgi - swatchi, kurus redzat pēdējā bildē, ir uzvilkti ar vienu (VIENU!) otas vilcienu; to pašu otiņu, kas nāk līdzi komplektā. Tā ļauj novilkt precīzu kontūru, izveidot formu, tā neapēd produktu un ir viegli kopjama, vien kātiņš varēja būt garāks. 

Gaišākos toņus atjaunoju ik pēc 2-3 stundām, bet sarkanos toņus ik pēc 3-4 stundām. Lai gan sarkanās lūpukrāsas ir ilgnoturīgākas un atstāj patīkamu toni uz lūpām, dažām no tām tīk aizceļot tālāk par lūpu līniju. Taču tas ir viegli novēršams ar lūpu zīmuli vai lūpu nopūderēšanu pirms lūpukrāsas uzklāšanas. 

Rezumējot jāsaka, ka vien viena iemesla dēļ kādai no lūpukrāsas paletēm (es balsoju par nude) ir jābūt katras sievietes kosmētikas kolekcijā - cenas un kvalitātes proporcija. Turklāt vari būt droša, ka ar paleti būsi gatava jebkuram notikumam, tērpam vai noskaņojumam jebkurā laikā pateicoties paletei zelta ietērpā, kas papildināta ar kvalitatīvu spogulīti. 


IN COLLOBORATION WITH L'Oréal
PHOTOGRAPHY: BRIGITA DAMBE