L'Oréal Gold Obsession lipstick collection · L'Oréal Gold Obsession lūpukrāsu kolekcija

L'Oréal Gold Obsession lipstick collection · L'Oréal Gold Obsession lūpukrāsu kolekcija


EN   In the midst of metallic lip trend L'Oréal has gone a step further and launched a new lipstick line under the name Gold Obsession. 

And truly a gold obsession wrapped in 24-Carat Gold pigments it strikes out few others of the a/w season lip trends besides the metallic one - the perfect power red, peachy nude tone, barely there nude, rosy gold and light toned berry lips all kissed with gold sheen. While they are beautiful on their own, this little collection of just five is perfect for an unexpected ombre effect when Rouge Gold and Pure Gold are combined or a day option when lighter tones are mixed. 

The Color Riche formula lipsticks have become one of the households most popular products. Gliding on easily they provide a beautiful color and leave your lips nourished thanks to the Vitamin E and Omega-3 oils in the formula. The Gold Obsession collection is no exception. It feels light and nourishing on the lips, while making your lips stand out. Though it transfers easily and has to be reaplied after 2-3 hours or after meals. 

My favorites include Nude Gold, Pink Gold and Pure Gold, of course. If you have a chance, go and swatch them, you and later your lips won't regret it. 


LV  Metālisko lūpu tendences pašā plaukumā arī L'Oréal ir parūpējies par saviem klientiem un izlaidis kolekciju ar nosaukumu Gold Obsession. 

Zelta apsēstība jeb apsēstība pēc zelta (tātad pilnības) attaisnojas - lūpukrāsas ietītas 24 karātu zelta mākonī un vienlaicīgi iekaro vairākas sezonas tendences. Spēcīgs sarkanais, persiku maigais, zeltains miesas tonis, zelta un maigs ogu tonis; to visu apvieno kolekcija, kura sastāv vien no piecām lūpukrāsām. Tās ne vien izskatās lieliski pašas par sevi, bet arī apvienojumā rada negaidītu ombre efektu, kad tiek apvienots Rouge Gold ar Pure Gold vai tiek radīts ikdienai piemērotāks salikums apvienojot gaišākos kolekcijas toņus. 

The Color Riche lūpukrāsu formula pēdējo 30 gadu laikā ir kļuvusi par vienu no L'Oréal firmas zīmēm. Tā klājas viegli, atstājot lūpas ne vien iekrāsotas, bet arī barotas, pateicoties vitamīna E un Omega-3 eļļu klātbūtnei formulā. Gold Obsession kolekcija nav izņēmums. Lūpukrāsa ir viegla un barojoša, kas diemžēl nozīmē, ka tā nav ilgnoturīga. Jāatjauno ik pēc 2-3 stundām vai ēdienreizes. 

Par manām favorītēm kļuva Nude Gold, Pink Gold un, protams, Pure Gold. Kolekcija pieejamaa arī Latvijā, iesaku to apskatīt  paša acīm un notestēt 1:1. 


Gold Obseession Collection:
Pure Gold
Pink Gold
Rose Gold
Rouge Gold
Nude Gold


IN COLLOBORATION WITH L'Oréal
PHOTOGRAPHY: BRIGITA DAMBE