Halens & Cellbes FW16/17 modes skate

Halens & Cellbes FW16/17 modes skate

SELFIJI UN AIZKULISES

Pāris pēdējās nedēļas ir nākušas kā liels pārsteigums rudenim neraksturīgā pozitīvā gaisotnē. Un varbūt tieši pateicoties rudenīgajām vēsmām uz žurnālu vākiem ar vien mazāk var redzēt izstīdzējušus augumus ar saukļiem, kas veltīti diētām, vingrošanas tehnikām un modes tendencēm par ko daudzas var vien sapņot. Kopumā - par sievietes augumu, kas atbilst sabiedrības radītajiem standartiem un parametriem. 

Aktualizējies ir tieši pretējais - sevis mīlēšana jebkurā izmērā. Un tā vien gribas kliegt - beidzot! 

Lai gan to nekad neesmu izcēlusi un skaļi teikusi, vienmēr esmu veidojusi katru ierakstu šajā blogā ar domu, ka hei, meitenes! Es neesmu 36. izmēra, esmu standarta 42., 44. izmērs, bet mīlu sevi, jūtos labi savā ādā un to vari darīt arī Tu!  

Kad pienāca uzaicinājums piedalīties zīmolu Halens un Cellbes modes skatē, īsti nezināju ko gaidīt, jo nekad modes skatē nebiju piedalījusies kā modele. Taču nomierināju sevi ar domu, ka šie ir zīmoli, kuru izmēru skala nediskriminē, tie piedāvā pēdējās tendences kvalitatīvā un aktuālā izpildījumā un ka Deniss Ševeļovs (viens no pasākuma veidotājiem) par mani un Aneti (viena no nemodelēm un man laba draudzene) parūpēsies. 

Man par pārsteigumu, modes skatē piedalījās vēl septiņas daiļas būtnes - sievietes - kas nebūt nav modeles, bet tieši tāpēc - sievietes ar lielo burtu! Mēs visas bijām ietērptas jaunākajās zīmolu Halens un Cellbes rudens/ziemas kolekcijās, kas Indras Salcevičas, modes dizaineres un modes skates stilistes, vārdiem atspoguļo elegantu klasiku un sievišķīgas detaļas. Modes skatē tika apvienotas Halens un Cellbes raksturīgas sievišķīgas kleitas ar adījumiem, vestēm un bleizeriem zaļos, pelēkos, bordo un citos zemes toņos rudenīgi bohēmiskās noskaņās.

Gan Halens, gan Cellbes raksturo vienkārša pieeja - kolekcijas tiek veidotas jebkuram vecumam un augumam, neieslīkstot klišejās, īpaši attiecībās pret sievietes augumu, bet sekojot jaunākajām modes tendencēm.


Atskats uz modes skati video formātā - ŠEIT

VIDE: Pullman Riga Old Town
SADARBĪBĀ AR HALENS UN CELLBES