Lancôme Énergie De Vie | review

Lancôme Énergie De Vie | review


EN   Finding good facial care products to build your whole routine around can be a hassle, especially when the weather changes from day to day varying from desert to jungle climate. Back in Spring I was lucky enough to get my hands on the new Lancôme Énergie De Vie  collection consisting of Sleeping Mask, Pearly Lotion and Liquid Care, all inspired by the Asian beauty rituals, importance of ingredients  and their overall love for skincare, lightweight textures and hydration. Two of the products stuck through the Summer - the Sleeping Mask and Liquid Care. 

Énergie De Vie Liquid Care was my saviour every morning this summer. The lightweight texture that delivers as a serum, lotion and a cream is perfect for the hot days when you really don't want to pack on a variety of products on your face. Consisting of all natural ingredients like goji berries, lemon balm and gentian extract, the Liquid Care helps me to achieve a dewy skin effect every day by plumping, smoothing and most importantly hydrating my skin. Making me to believe that it's actually a bottle of eternal glow, so no wonder this product is the star of the line. But there is one more product I like even more. The Overnight Recovery Sleeping Mask!

The Overnight Recovery Sleeping Mask, packed with natural anti-oxidants, prepares your skin for the next day, making sure there is no trace of fatigue. I personally used it as an everynight cream, rather than a mask twice a week. I found that in this way it gave me the best results, meaning a smooth, hydrated and well rested canvas with no signs of dry spots. Also we have to talk about the texture - it resembles a balm, but the second it hits the skin it basically melts into it, leaving no sticky residue and nothing but a soft finish and cooled down skin. Worth every penny, since little goes a looong way.


LV   Atrast gadalaikam un mainīgajiem laikasptākļiem piemērotus sejas kopšanas līdzekļus ir samērā sarežģīti. Jāņem vērā, ka tiem jāiekļaujas tavā sejas kopšanas rutīnā un tiem jāspēj piemēroties gan Latvijas vasaras untumiem. Pavasarī man bija iespēja klātienē iepazīties ar jaunāko Lancôme Énergie De Vie kolekciju, kas tobrīd sastāvēja no atjaunojošas nakts sejas maskas, sejas losjona un ādu mitrinošas līdzekļa. Līnija tiek balstīta uz Austrumu skaistumkopšanas tradīcijām - nozīmi produkta sastāvam, vispārēju cieņu pret sejas kopšanu, vieglu tekstūru un pareizu mitrināšanu. Un to var tiešām just! Tieši tādēļ divi līnijas produkti - sejas maska un ādu mitronošais līdzeklis - ir nemainīgas vērtības manā sejas kopšanas rutīnā jau kopš pavasara.

Énergie De Vie Liquid Care jeb ādu mitrinošais līdzeklis bijis gābiņš ik rītu visas vasaras garumā. Tā vieglā tekstūra, kas sevī apvieno seruma, losjona un krēma īpašības ir ideāli piemērotas vasarai, kad nav ne vēlēšanās, ne laika uz sejas klāt kārtu pēc kārtas. Tas sastāv no pilnīgā dabīgām sastāvdaļām, piemēram, godži ogām, citronu balzāma un genciānas ekstrakta, kas sagatavo seju dienai, padarot to veselīgi mirdzošu, ādu barojot, mitrinot un izlīdzinot. Reizēm pat gribas ticēt, ka pudelīte piepildīta ar mūžīgo mirdzumu. Taču ir viens līnijas produkts, kas ir kripatiņu labāks - atjaunojošā nakts sejas maska!

Overnight Recovery Sleeping Mask jeb atjaunojošā nakts sejas maska sagatavo sejas ādu nākamajai dienai novēršot jebkādas noguruma pēdas. Es lietoju sejas masku ik vakaru kā nakts krēmu, nevis sejas masku 2-3 reizes nedēļā. Tieši tā sasniedzot sev vislabāko efektu - gludu, mitrinātu un atpūtušos ādu bez sausiem pleķiem. Nevar nepieminēt arī krēma tekstūru - iepakojumā tā atgādina balzāmu, bet tiklīdz krēms tiek uzklāts uz sejas, tas sadalās ūdens pilītēs un nekavējoties iesūcas ādā, atstājot tik vien kā gludu un atdzesētu ādu. Produkts ir ne tikai katra centa vērts, bet arī ļoti ekonomisks lietošanā.


PHOTOS: BRIGITA DAMBE
PRODUCTS VIA LANCOME LATVIA