Kardashian Beauty Hair Care · Kardashian Beauty matu kopšanas līnija

Kardashian Beauty Hair Care · Kardashian Beauty matu kopšanas līnija


EN   If you hop over to my blog once in a while, you know that I love Kardashian hair product line that is released under CHI. But if you have missed this precious info, you can read more about it here and here where I praise the dry oil and dry shampoo, still two of my favorites when it comes to hair products. So you can imagine my excitement when the news broke that there will be a few new products - a shampoo, conditioner, hair mask, spray on conditioner and an elixir. While there are few misses, the line is better than I expected.

Lets start off with the basics - shampoo and conditioner. Both bottles are sleek and nice to touch and basically an accessory to your bathroom. It is promised that the shampoo will clean out the outer impurities, protect and strengthen, while the conditioner will also protect from the outer stressors, strengthen and leave your hair sleek and tangle free. Basically you will have gorgeous shiny and smooth hair. And boy it was not a lie. In the last couple of months my hair has become sleek, and I mean on another level sleek. And shiny, with no tangles in sight and what I'm most surprised about - my hair have grown a lot in a considerably short amount of time. This is something I was not expecting, but I haven't used any other hair product than the ones from the Kardashian line, so this is something I'm writing off to their expense. The black seed oil must be actually working.

The Liquid Hydration Masque is supposed to deeply penetrate nutrients and moisture into dry, damaged overworked hair to restore shine, smoothness and overall hair condition. I use it once a week and I have come across that it makes my hair really heavy and thick, while I wouldn't say I strive for are any of these things. For me, who likes voluminous and light flowy hair, this is a drawback when it comes to blowouts, because they don't hold up for long. But on the bright side, the hair on my head looks strong and healthy.

This one is my favorite product of the line - the Leave-In Conditioner Mist. While I don't use conditioner every time I wash my hair, which is every other day, this I use every time. One, it protects from heat, two, adds shine and, three, detangles. This is a very light product that basically disappears in your hair, leaving your hair smooth and shiny. It is also incredibly easy to use, just spray it in the hair and comb through.

And one product I quite don't really understand from this line is the Elixir Intense Repair Treatment. Every other product is already oriented towards repairing and smoothing the hair, so this, I think, is absolutely unnecessary product in this line. Plus, if you have really damaged hair, no product will help you. Though this might be a good solution if you ain't looking into spending on the four other products in this line, but you still want that sleek and healthy Kardashian hair look. Another con, the writing on the bottle is not only small, but really hard to read thanks to the see through etiquette, so that was really frustrating at the beginning.

Overall I can say that I wasn't disappointed - all of the products have been lasting for quite a while and the results are kind of amazing. My hair is sleek, shiny and healthy looking, though I have to admit, it requires much more product to hold my blowouts up, because my hair have become really heavy and a tad longer adding up that weight. Although curls hold up and look amazing. I would definitely recommend any of these products, but to start out and get the feeling of the products I would recommend to try the mask first and then invest in the shampoo and conditioner. Also an important thing - many have been dissatisfied with the fragrance of other Black Seed Oil products, don't worry, the scent of these is mild and much more pleasent.


 LV   Ja iegriezies šeit ik pa laiciņam, tad noteikti esi pamanījis, ka esmu ne tikai izmēģinajusi pāris Kardashian Beauty produktus, bet arī atzinusi tos par labiem un iekļāvusi tos savā ikdienas rutīnā. Tāpēc ziņa par matu produktu līnijas papildinšānu tika uzņemta vairāk kā ar atplestām rokām un smaidu sejā. Līnija tika papildināta ar šampūnu, kondicionieri, matu masku, leave-in kondicionieri un eliksīru, produktiem, kas mani pārsteidza vairāk nekā biju cerējusi. 

Sākam ar pamatu - šampūnu un kondicionieri. Šķiet tas nav jāsaka, bet abas pudeles ir tīkamas ne tikai acij, bet arī taustei un kalpo kā eksesuārs vannasistabai, kas vienmēr ir patīkams blakus faktors. Apraksts sola, ka lietojot abus līdzekļus mati tiks attīrīti no apkārtējās vides atstātās negatīvās ietekmes, aizsargāti un stiprināti. Mezgli kļūs par pagātnes bēdu un pār pleciem kritīs gludi un spīdīgi mati. Kādi ir mani mati šobrīd? Precīzi tādi, kā tikko aprakstīju - gludi, spīdīgi, biezi un spēcīgi. Taču tas mani nepārsteidza, tas jau bija sagaidāms. Mani pārsteidza temps kādā sāka augt mani mati. Pēdējo pāris mēnešu laikā tie ir ievērojami pastiepušies un kļuvuši nevaldāmi, kam teorētiski, mainot uzturu un ar to eksperimentējot nevajadzētu notikt, jo ādas un nagu stāvoklis ir pasliktinājies. Tāpēc sparīgo matu stiepšanos norakstu tieši uz šo līniju, kas bija vienīgā, ko lietoju pēdējos trīs mēnešus. Melnās ķimenes, acīmredzot, ir brīnumlīdzeklis.

The Liquid Hydration matu maskas mērķis ir barot matus ar tiem svarīgām uzturvielām, mitrināt un atjaunot bojātus matus, padarīt tos gludus un uzlabot to vispārējo stāvokli. Masku lietojot vien reizi nedēļa, pamanīju, ka pirmās dienas tie ir smagi un biezi, kas man kā vieglu un kuplu matu cienītājai ir mīnuss. BET! Nevar noliegt, ka tie izskatās un arī pēc sajūtām ir daudz stiprāki un veselīgāki - ir pazuduši sašķēlušies gali un atgūts spīdums. 

Leave-In kondicionieris ir kļuvis par manu kolekcijas favorītu, protams, rindiņā pēc sausās eļļas un sausā šampūna. Taču tas nemaina faktu, ka šis produkts tiek lietots regulāri vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas aizsargā no augstām temperatūrām, otrkārt, padara matus spīdīgs un, treškārt, aizkavē mezglu veidošanos. Nemaz neminot faktu, ka ietaupa laiku dienās, kad kondicionierim laika neatliek - šis ir tik vien kā jāiesmidzina matos un tas lieliski aizstāj parasto kondicionieri.

Un pēdējais produkts - eliksīrs -, ir produkts, kura jēgu es īsti nesaskatu gadījumā, ja tiek lietoti pārējie līnijas produkti. Iemesls - tam piemītošās īpašības. Respektīvi, tās dublējas. Taču tas nav iemesls to norakstīt. Šķiet šis varētu būs tas produkts, kas palīdzētu sasniegt Kardashian sieviešu matu efektu gadījumos, kad nav vēlmes tērēties un iegādāties visus līnijas produktus. Mīnuss - teksts uz pudelītes ir teju nesalasāms, pateicoties caurspīdīgajai etiķetei. 

Secinot, varu teikt, ka neesmu vīlusies, esmu pat patīkami pārsteigta. Produkti ne tikai kalpo ilgi, bet tie ir kvalitāti, respektīvi, sniedz tieši to, ko tie sola. Mani mati ir stiprāki, veselīgāki, tie spīd un aug neaptverami ātri. Tie ir kļuvuši arī ievērojami smagāki, kas neļauj noturēt kuplumu, taču lokas izskatās labāk kā jebkad. Nekavējoties ieteiktu jebkuru no šiem produktiem, taču ieteiktu sākt ar matu masku un turpināt ar šampūnu un kondicionieri. Bet, ja negribas tērēties. Šķiet, ka eliksīrs varētu paveikt to, ko šie produkti paveic visi kopā. Vēl viena svarīga atziņa, svarīga tiem, kurus atbaidīja citi produkti to stiprās smaržas dēļ - šoreiz melno kaņepju smarža ir daudz piezemētāka, tā ir maiga un patīkama.