summer sun | vasaras saule

summer sun | vasaras saule


EN     It started out as a silly playing around with my hair and ended up in beautiful sun lit pictures thanks to my little brother, who apparently knows his way around the camera. Nevertheless, nothing was planned, but it all meshed so good together that I just have to share the result. Even the scarf, that was carelessly thrown in in the back of my car was a saver in the cold evening and plays a big part in the photos. And in the end, shoots like these were the main purpose why I started to blog in the first place, so I think this post is only fitting when I'm ready to go out of my hibernating state and start cooking chocolate tarts, dressing for fun, putting glitters on my eyelids and sharing it all on here.

LV     Kurš gan būtu domājis, ka vienkārša ķimerēšanās ar matiem var beigties saules pielietās fotogrāfjās? Tieši tā tas arī notika, pateicoties manam mazajam brālim, kurš acīmredzami ir mantojis to vienu pareizo gēnu uz kadru noķeršanu. Un vien tāpēc nevaru nepadalīties ar rezultātu. Lai gan nekas nebija plānots, viss skaisti sajaucās kopā, pat lakats, kurš bezrūpīgi tika iemests mašīnā pāris dienas ātrāk, paglāba no aukstā vakara un nospēlēja svarīgu lomu. Un galu galā, tieši šādas fotogrāfijas bija iemesls kādēl vispār iesāku blogot, tāpēc šķiet, ka šī publikācija ir tikai iederīga laikā, kad sāku mosties no pārguruma radītā miega režīma un atkal esmu gatava cept šokolādes tartes, ģērbties tikai vien kā prieka pēc, nežēlot spīdumus uz plakstiņiem un, galvenais, dalīties ar to visu šeit. 


DRESS: BRIGITA DAMBE | SCARF: SHOP BY THE ST GERTRUDE'S CHURCH IN RIGA | EARRINGS: SWAROWSKI | BAG: DOLCE&GABBANA via LuisaViaRoma | LIPS: NYX FULL THROTTLE in Night Crawler

PHOTOGRAPHY: ANRIJS DAMBIS
EDITING: BRIGITA DAMBE