many versions of us · mēs vairākās versijās

many versions of us · mēs vairākās versijās


EN     In the lieu of few current events and my life experience overall, I have once again come to conclusion that humans are cruel beings. Is it our personal features or just how we are programmed, put it how you want, but we tend to be snotty, rude and just plain evil against each other. And really why? In the past few years when social media has bloomed to unexpected levels and such professions as bloggers, instagrammers, vloggers and media influencers have appeared, this dark part of our personalities has bloomed as well. Now people, who I didn't even know existed, can hate on my features and personality. While letting out your angst on my appearance is kinda ok (but not really), because I was the one who decided to share, for example, pictures of me, it is not okay to hate on my personality. For one, you don't know me and I don't know you. And further, you only see what I choose to show you. So take a sip and be a good kid. Concentrate on you and people around you, not the one in your screen.

me ≠ your version of me

LV     Pēdēja laika notikumu un manas pieredzes iespaidā, atkārtoti secināju, ka cilvēki ir diezgan ļaunas radības. Vai tās ir mūsu personīgās iezīmes vai daļa no cilvēka esības, nemāku teikt, taču katrs no mums reiz ir bijis nejauks, nelaipns un pat ļauns. Un kāpēc? Pēdējo gadu laikā sociālie mediji ir uzplaukuši līdz neparedzētiem apmēriem un tādas profesijas kā blogeri, instagrammeri, vlogeri un sociālo tīklu ietekmētāji ir saauguši kā sēnes pēc lietus, arī mūsu personību tumšā puse ir atdzīvojusies. Šobrīd cilvēki, kuri nekad nav personīgi tikušies, var ienīst viens otru vai nomelnot kāda izskatu un pat personību. Kamēr nomelnot kādu viņa izskata dēļ vēl būtu pieņemami lidz konkrētai  robežai (labāk gan to nedarīt), jo mēs esam tie, kas publicē bildes visu apskatei, nomelnot kāda personību ir nepieņemami. Pirmkārt, tu nepazīsti mani un es nepazīstu tevi. Un, otrkārt, tu redzi tikai to, ko es izvēlos tev parādīt. Tāpēc iedzer malku tējas, nomierinies un koncentrējies uz sevi un cilvēkiem sev apkārt, nevis uz tiem, ko satiec vien caur ekrānu. 

es ≠ tava versija par mani
VEST: SHEIN via shein.com | TOP: H&M | FLARE JEANS: LINDEX | SUNGLASSESFENDI PARADEYES via Polhem PR | SHOES: CALVIN KLEIN | BAG: VINTAGE | EYES: H&M GLOBAL FUSION EYE QUAD | LIPS: NYX BUTTER GLOSS in APPLE STRUDEL

PHOTOGRAPHY: LAURA ALKSNE
EDITING: BRIGITA DAMBE