trends and style · trendi un stils

trends and style · trendi un stils


EN     One down, eleven to go. That was fast, wasn't it? Ok, but loosing track of time isn't something I want to talk about with you guys today. I want to talk about trends, style and merge of the two. We all have our own style or we are trying to figure it out. We all love trends (or we pretend to like them). But can our style and latest trends be a good combo? Not always. There is no trend that can truly look amazing on all of us. And when a particular trend gets cultivated (and it doesn't suit you), it makes you question your style. Well, first of all, lets be real, we are so diverse in our preferences, body shapes and mindsets. And that is what makes us special. So why the hell would you start questioning your choices, style and let alone shape? Because some person said - it's the year of Rose Quartz? Hell no! Have you seen me? That color looks terrible on me! I better prefer black, a color I truly love and that goes well with my complexion (basically everyone looks good in black). I advice for you to do the same - ignore trends that doesn't go flawlessly with your style. Trends are here for a month, maybe a year, and then they fade away, but as Yves Saint Laurent said, true style is eternal, and that is something you should work on, not on how to wear the latest trend. So lets make 2016 all about that, okay? Okay.

 LV     Viens garām, vienpadsmit vēl priekšā. Tas laiks skrien ātri, vai ne? Lai gan laiks ir labs temats, šodien ar jums vēlos parunāt par trendiem, personīgo stilu un abu apvienošanu. Mums visiem ir savs personīgais stils (vai tas vēl tiek pilnveidots). Mums visiem patīk trendi. Bet vai mūsu personīgais stils ir apvienojams ar katru no sezonas trendiem? Ne gluži. Nav trenda, kas izskatīsies satriecoši uz mums visiem, bet kad noteikti trendi tiek slavināti (īpaši tie, kas tev nepiestāv), tu sāc apšaubīt savu personīgo stilu. Un, pie velna, kāpēc? Pirmkārt, mums visiem ir sava gaume un savas preferences un, otrkārt, atšķirīgas ķermeņa uzbūves. Tad kāpēc gan sevi šaustīt ar jautājumiem "bet kāpēc man nepiestāv?" vai domāt, ka "es taču neesmu stilīgs". Tieši atšķirīgais mūs padara interesantus un neatkārtojamus! Personīgi es nekad nevilkšu kvarca rozā tikai tāpēc, ka kāds, kurš mani nav redzējis, to ir pasludinājis par gada krāsu. Es labāk palieku pie tā, kas man (un 99% populācijas) piestāv - melnās krāsas. Iesaku jums darīt tāpat - necentieties ieviest savā garderobē trendus, kas jums nepiestāv, palieciet pie tā, kas jums piestāv un pilnveido jūsu būtību. Galu galā, trendi šeit ir uz mēnesi, maksimums gadu, bet kā teica Īvs Senlorēns, tikai īsts stils turpina dzīvot. Šogad strādāsim pie mūsu stila, labi? Labi.  

DRESS: ASOS | PANTS: ZARA | COAT: BURBERRY | BAG: DOLCE&GABBANA (via luisaviaroma) | SUNGLASSES: MARC JACOBS | CHOKER: BRIGITA DAMBE

PHOTOS: LAURA ALKSNE
EDITING: BRIGITA DAMBE