winter style made easy • ziemas stils - vienkāršots

winter style made easy • ziemas stils - vienkāršots


EN   Have you ever looked at your closet in disdain, sighing at your lack of stylish winter clothing options? If you haven’t, you are a very, very lucky woman. If you have, join the club. It can be hard to find winter clothes! First, you’ve got to scope out something that will keep you warm and ward off the chills. Then, you need to make sure what you’ve chosen doesn’t completely drown out your figure. And then you also want to see that your outfit reflects your personal style as well as the current trends. Winter outfits are difficult, but what I’m about to share with you today will hopefully alleviate those outfit struggles. Below are some simple tips for styling your winter ensembles to make sure all of the above criteria are met. And the best part is that these tips are quick and easy enough for even the most stylistically challenged gals. What more could you ask for?

ENVISION YOUR LOOK

The beginning to every great outfit is the initial inspiration. Depending on the occasion, time of day, our moods and even our current favorite color, we often envision a certain type of look we want to achieve when all is said and done. Hold onto this vision and use it to decide which style you’re going for. What are some adjectives you want to describe it? Sexy, cute, comfy, sporty, chic, simple? Consider seeking further inspiration when you’re at a roadblock, like some of the ideas found here.

USE A SIMPLIFIED APPROACH

If you try to piece together your entire ensemble all at once, it is likely you’ll throw your hands up and surrender. Don’t overwhelm yourself with every garment you own. Remember your vision. Are you seeing yourself in a dress or pants? Skirt or leggings? Once you figure out the must-have item you know you want to wear, everything else will easily fall into place. For example, Laia from XOJane suggests to think about your “default style”, the first thing you think to wear when you have nothing special to do and just feel like "being you”, and work around that “If you’re tired and sleepy, wear your favorite comfortable hoodie and yoga pants or skinny jeans and converse sneaks. At this time of the year I would advise to start with a beautiful sweater.

TOP OF AS YOU SEE FIT 

So you know what look you’re going for, and you’ve finally picked out the basis of the clothing you’ll be wearing. But as you know, an outfit can be completely transformed with the simple addition of accessories. If your look is lacking personality, consider a colorful or printed scarf to pull it together. Or if you need something a little extra chic, look no further than your feet. As Lyst.com suggests, you can “keep it classic with riding boots, edgy bikers and shoe boots and work androgynous cool in wear-anywhere flats.” 

LV Vai esi kādreiz vērsusi nicinošu skatienu sava drēbju skapja virzienā, jo tajā iztrūkst stilīgs ziemas apģērbs? Ja nē, tad vari sevi uzskatīt par veiksminieci, bet, ja esi, tad pievienojies klubiņam! Atrast ziemas apģērbu, kas ne tikai palīdzēs sasildīties, bet arī izcelt figūru, nenoslīkstot šaļļu jūrā, ir pamatīgs izaicinājums. Bet, ja vēl ir jādomā par to kā atspoguļot savu stilu un tam vēl pieskaņot kādu no sezonas aktualitātēm, tas var kļūt par neiespējamo misiju! Tāpēc šodien ar jums dalos pāris ieteikumos, lai mazinātu to nicinošo skatienu skaitu, kas tiek vērsti pret drēbju skapi ziemas sezonas laikā, un palīdzētu sasniegt visus augstāk minētos mērķus sava tēla veidošanā. Un pats labākais - ieteikumi ir pietikami viegli, lai ikkatra no jums spētu tos piemērot savam stilam un garderobes saturam!


IZTĒLOJIES SAVU TĒLU

Aiz katra veiksmīga tēla slēpjas kripatiņa iedvesmas. Atkarībā no gadījuma, dienas laika, garsatāvokļa un pat mīļākās krāsas, mēs bieži iztēlojamies kādas mēs vēlētos izskatīties. Ja pieturēsies pie šīs vīzijas, kad būs jālemj par labu kādam noteiktam stilam, tad vari būt droša, ka spēsi izveidot veiksmīgu tēlu. Kas to vislabāk raksturotu? Vai tas ir seksīgs, piemīlīgs, ērts, sportisks, izsmalcināts vai pavisam vienkāršs, bet elegants tēls? Ja tomēr nevari izlemt, varbūt šeit spēsi iegūt kripatiņu iedvesmas, kas Tev trūkst, lai sāktu plānot savu tēlu!


PIEEJ TAM VIENKĀRŠI

Ja mēģināsi izveidot savu tēlu ar vienu piegājienu, visticamāk Tu ātri vien padosies. Nepārpludini sevi ar visu skapja saturu, atceries savu vīziju par koptēlu un izvēlies vienu apģērbu, kas to raksturo visprecīzāk. Vai tā ir kleita vai bikses, svārki vai legingi? Kad sapratīsi, kas veido Tava tēla pamatu, sapratīsi arī to, ko meklēt drēbju skapī. Piemēram, Laia no XOJane iesaka pievērst uzmanību savam tēlam ikdienā - kas Tev liek justies ērti un, ko Tu velc, kad nav paredzēts nekas īpašs? Apspēlē šo tēlu un piemēro situācijai! Šosezon iesaku sākt ar siltu un efektīgu adījumu.


NEAIZMIRSTI PAR ODZIŅU

Šobrīd jau zini pēc kā tiecies savā tēlā un esi sakomplektējusi tēla pamatu, taču kaut kas pietrūkst? Atceries, ka jebkuru tēlu var uzlabot ar aksesuāru palīdzību. Ja tēlam pietrūkst kripatiņas personības, pievieno tam mīļāko šalli vai platmali. Bet, ja gribi savu tēlu izveidot nevainojamu, pievērs uzmanību apavu izvēlei. Kā iesaka Lyst.com, izvēloties pareizos apavus, spēsi savu tēlu veidot atbilstoši Tavai vīzijai par to. Vari izvēlēties stilīgus baikera stila zābakus, garos zābakus vai apavus bez papēžiem, ieviešot tēlā androgīnas notis.