5 WAYS TO USE YOUR MADARA DD CREAM · 5 VEIDI KĀ IZMANTOT MADARA DD KRĒMU

5 WAYS TO USE YOUR MADARA DD CREAM · 5 VEIDI KĀ IZMANTOT MADARA DD KRĒMU

EN     I could praise this little tube to moon and back and even then I wouldn't make it any justice. I'm rarely this excited about creams, because I use them once or twice and forget all about them. But this one stuck through the winter and I am sure it will be an essential part of my vanity bag in summer. The simple reason - many ways to use it! The rich yellowish and sweet smelling cream is not the one trick pony you would expect! So, with no further ado, here are my 5 top ways to use it:


FACE. Use it on your face to build a barrier and protect it from extreme weather conditions of winter. Sooth, hydrate and restore!
LIPS. Whether a night conditioner or a base for matte lipstick, the DD cream saves the day.
HANDS. The skin will be thankful for indulging it after dealing with harsh changes of temperatures.
ELBOWS. Say goodbye to flaky skin.
LEGS.  To sooth them after a long day and wake them up for a night of fun!


LV     Šai mazajai tūbiņai varētu veltīt slavas dziesmas, bet šķiet, ka pat tas nebūtu pietiekami. Reti kad sajūsminos par krēmiem, jo par tiem aizmirstu jau pēc pirmajām lietošanas reizēm, taču Madaras DD krēms ceļoja no naktsskapīša uz rokassomiņu un atpakaļ visas ziemas garumā. Esmu pārliecināta, ka tas savu vietu kosmētikas maciņā atradīs arī vasaras laikā. Un pateicoties pavisam vienkāršam iemeslam - daudzo izmantošanas iespēju dēļ! Tāpēc vairāk nekavēšos, lūk, 5 veidi kā es izmantoju Madaras DD krēmu:


SEJA. Veido dabīgu barjeru un aizsargā no ekstrēmajiem ziemas laikasptākļiem. Nomierina, mitrina un atjauno!
LŪPAS. DD krēms lieliski sevi pierādījis gan kā nakts kondicionieris, gan kā bāze matte lūpukrāsām.
ROKAS. Tās būs pateicīgas un pabarotas pēc cīņas ar krasajām temperatūras izmaiņām ik dienas.
ELKOŅI. Atvadies no sausās ādas.
KĀJAS. Lieto, lai nomierinātu tās pec garās dienas un sagatavotu jautrības pilnai naktij!EN   You can order Madara Daily Defence cream here with free delivery in Latvia and here with delivery worldwide. LV    Madara Daily Defence krēmu ar piegādi par brīvu Latvijas teritorijā vari pasūtīt šeit, vai ar piegādi visā pasaulē šeit