dāvanas lielākajiem dzīves kārumniekiem

dāvanas lielākajiem dzīves kārumniekiem

1. BalticBox | Un Ziemassvētki tiks svinēti 12 reizes gadā! Kastītes saturs papildinās jūsu tuvāko maltītes ar 4-6 Latvijā ražotiem produktiem ik mēnesi vēl ilgi pēc Ziemasvētkiem un liks par jums atcerēties ik reizi, kad tiks saņemts sūtījums. Baltic Box piedāvā arī īpašo Ziemassvētku kastīti, ko kārumnieks saņems Ziemassvētku laikā. Piemērots darbā aizņemtiem gardēžiem, Latvijas reģionos ražotu produktu meklētājiem un atklājējiem.Vairāk informācijas šeit
Cena: 18.00 € - 19.00 € (Ziemassvētku kastīti var pasūtīt līdz 15. decembrim)


2. veģētārēsana | Lai ikdienas steigā smeltos iedvesmu gardiem un viegliem ēdieniem. Grāmatas autore un veģetāra uztura skolas “Vegus” vadītāja Dita Lase piedāvā veselīgus, nebūt ne diētiskus, bet no dabīgām izejvielām un uzturvērtīgiem produktiem gatavotas maltītes ikdienai. Jo ēst ir bauda! Piemērots krāsaina uztura mīlētājiem. Grāmatu meklējiet grāmatnīcās un šeit.
Cena: 6.00 €


3. Madara dabīgo ziepju komplekts | Jo kārumnieks ir kārumnieks ne tikai baudot gardus ēdienus un našķus, bet arī rūpējoties par sevi! Skaista āda un pasakainas smaržas terapija garantēta vēl ilgi pēc svētku sezonas, pateicoties lācenēm, kas peld auzu pienā un dzērvenēm, kas harmoniski sadzīvo ar kadiķi. Piemērots kārumniekiem, kuri sevi lutina it visā. Ķermeņa ziepju komplektus meklējiet Madara veikalos un šeit.
Cena: 9.20 € (akcija spēkā līdz 18. decembrim)


4. Zommers. Mūsdienu latviskā virtuve. |  Ar šefpavāru Raimondu Zommeru pazīstams vai ikviens latvietis, tāpēc šis ir stāsts par to kā pilnvērtīgi izmantot Latvijā izaudzētos, ražotos un mūsu reģionam raksturīgos produktus mūsu laikmetam atbilstošā veidā. Piemērots tiem, kas meklē jaunus risinājumus pārbaudītu vērtību pasniegšanai, turklāt restorāna līmenī (arī angļu valodā)! Ķeriet aiz auss, ka kaislīgam ēst gatavotājam iedvesmas nekad nevar būt par daudz! Pavārgrāmatu meklējiet grāmatnīcās vai šeit
Cena: 11.00 €


5. Caps! trifeles | Trifeles top no Latvijā lolotām, dzīvinošām, tīrām izejvielām – pīlādžiem, āboliem, ķirbjiem, ķiršiem un citiem gardumiem. Piemērots laimīgo mirkļu ķērājiem, kurus spēj iepriecināt pat nenozīmīgakie, sulīgākie un svaigākie dzīves brīži. Caps! trifeles un cepumus iespējams iegādāties Rimi Klēts nodaļā, veikalos SKY, Stockmann, Riija, Pienene un citur. Pavisam drīz gaidāms arī jauns iepakojuma dizains, ko paspēsiet noķert vēl pirms svētku sezonas sākuma. 
Cena: 8.30 € - 15.10 €


6. Meistarklases | Dāvanās pats skaistākais ir tas, ka tās Tev dod vairāk kā atļāvies cerēt, tās māca un ļauj sevi iepazīt un baudīt ko nebijušu. Zinātkārajiem un kaislīgiem gatavotājiem piemērota dāvana ir sertifikāts uz meistarklasi, kas ļaus apgūt kāda sen iecerēta deserta pagatavošanu, ēdienu izkrāsošanu ar garšvielām vai vienkārši apgūt jaunus apvāršņus virtuvē. Daži ieteikumi: AnnasPannas meistarklases, BeķerFejas meistarklases, Vitalitātes Akadēmijas meistarklases,  Parunāsim. Kafe'teeka. zefīru meistarklase, Andrito Kafijas Grauzdētavas meistarklases lieliskas kafijas pagatavošanā.