Septembra BalticBox - atvasaras plate

Septembra BalticBox - atvasaras plate


Dace un Zane, ģeniālās meitenes, kas slēpjas aiz BalticBox, atzina, ka viņu mīļākās kastes iznāca maijā un jūnijā. Tās esot devušas gandarījumu un radījušas labi padarīta darba sajūtu. Man šķiet, ka varat vēlreiz uzsist viena otrai pa plecu, jūs esat paveikušas lielisku darbu komplektējot septembra kasti - manu mīļāko līdz šim! Praktiski viss tika notiesāts pāris desmitu minūšu laikā pēc atvēršanas un tika iekļauts sarakstā atkārtotai pirkšanai! Tieši šis ir labākais BalticBox aspekts - nogaršot un iemīlēt tos produktus, kurus veikalā pat neaplūkotu. Jāatzīmē, ka bieži BalticBox atrodamie produkti nav nemaz vēl nonākuši apritē, kas nozīmē, ka jums ir vienreizēja iespēja nobaudīt neatkārtojamus Latvijā ražotus produktus. Lasi tālāk, lai iepazītos ar līdz šim labākās BalticBox saturu!
Šķiet šomēnes kastītes saturs liek noprast, ka ir pienācis pēdējais brīdis sevi palutināt. Īpaši, ja tas attiecas uz gardumiem. Garais rudens un ziema taču jāpārdzīvo ar smaidu sejā, vai ne? Tātad, ar ko augustā Baltic Box priecē savus saņēmējus:

tumšo šokolādi Ogu mix no CHOCO
brieža gaļas uzkodām no Delikanto
ātro ķiršu cepammērci no RicBerry
krūmmeleņu ievārījumu no Ogu dārza
biešu čipšiem no The Beginnings


Jāatzīst, ka neesmu tumšās šokolādes fane, tomēr garšu nianses, ko ienesa ogas, īpaši ķirši, nostādīja mani interesantā situācijā. Proti, dalīties ar tāfelīti bija ļoti grūti, gandrīz neiespējami. Varbūt visa sāls slēpjas faktā, ka šokolāde ir 100% roku darbs, kas piepildīts ar mīlestību? CHOCO piedāvā arī netradicionālus salikumus, kuros sadzīvo šokolāde ar rupjmaizi, čili, rabarberiem un pat ingveru. Iesaku nobaudīt! 


Apēdot vienu gabaliņu, roka automātiski sniedzas pēc otrā, trešā un tā kamēr trauciņš tukšs. Uzkoda ir patīkami sāļa, ar izteiktu meža gaļas garšu. Un ne velti, unikālo recepti ir izstrādājuši profesionāli pavāri un garšas eksperti. Delikanto piedāvā arī brieža gaļas burgerus, pelmeņus un desas. Ja man ir jāizvēlas favorīts, tad no Ķūļciema pagasta "Pūņām" nākusī brieža gaļas uzkoda saņem šo titulu, pateicoties neaizmirstamam garšas baudījumam. 


RicBerry ātrā ķiršu cepammērce nāk no Ventspils novada Zvejniekiem. To lolojusi Ieva Viļuma, kura eksperimentējot un pievēršot uzmanību produktu garšai, savā ražotnē rada garšīgus, veselīgus un oriģinālus produktus no ogām. Ķiršu mērce ir ļoti daudzpusīgas produkts, to var ne tikai baudīt ar tādām uzkodām kā siers un krekeri, bet arī pievienot gaļas un zivs ēdieniem, kā arī salātiem. Turklāt tā lieliski kalpo kā marināde dažādiem gaļas un zivs ēdieniem. 


Ogu dārzs ar Latvijā augušām ogām priecē ne tikai vasarā, bet arī aukstajos gada mēnešos. BalticBox parūpējies, lai jūsu ziemas krājumos būtu maza daļiņa vasaras krūmmeleņu ievārijuma formā. Mazā burciņa noteikti liks pasmaidīt, kad baudīsiet brokastis pirms darba vai ar ģimeni brīvdienu rītos baudot pankūkas. 


The Beginnings produkcijai tev nav jābūt svešai. Tā ir pārņēmusi internetu, īpaši to vidū, kas uzmanību pievērš kvalitatīvai un veselīgai produkcijai. Un ne velti, The Beginnings mērķis ir palīdzēt veselīgam sākumam kļūt par veselīgu ikdienu, piedāvājot spēcinošus pārtikas produktus - cepumus, musli, krekerus, bezgrēka čipšus, makarūnus, pesto, sviestu un dažādas izejvielas veselīgām maltītēm. Šķiet lielu lomu ir nospēlējis atraktīvais iepakojums, tomēr to pārspēj paša iepakojuma saturs. Ne tikai veselīgs, bet arī gards! 


To visu es jums iesaku nobaudīt pie dabas, ar vīna glāzi rokās un zem siltas segas. Uztaisiet BalticBox gardumu plati, pievienojot to, kas jums visvairāk garšo - kādu sieru no Francijas, sieru no Latvijas laukiem līdzsvaram, augli no sava un kaimiņu dārza un kādu krekeri. Nebaidieties, atvasara vēl tikai priekšā, tāpēc nenokavējiet to un izbaudiet!


 BalticBox Jūnijs - Jūlijs - Augusts