Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil review · Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil atsauksme

Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil review · Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil atsauksme


EN   I have never been into hair products other than a good shampoo and heat protector, so I have shied away from idea of exploring beauty stands dedicated to hair products. Well, until now. I pulled myself together and decided that I just have to explore hair product line of women I have watched for soon to be five years. Yes, you got that right, I'm one of those lost cases, I actually watch KUWTK (I just spilled on one of my guilty pleasures, oops!). Read further for my thoughts on the product!

When black seed oil is applied to your hair, it smooths, increases shine, helps shield from damage, makes hair more manageable, and just look altogether healthier. It is proven that black seed oil has an uncanny ability to help restore hair loss thanks to its powerful antioxidant and antimicrobial properties. And this is just information about black seed oil on its own. Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil promises to rejuvenate and nourish your hair, make them appear strong, thick, smooth, and gloriously shiny while being an ultra-light formula that is easily absorbed. Now, as much as I was surprised, it accomplished everything it was set to do. My hair appeared strong, thick and elegantly shiny, while the product didn't weigh my hair down or make the strands cling together. I apply it both on damp hair as leave-in conditioner or on dry hair to calm my hair down. Although the little bottle goes a long way as saleswomen promised, I have already set my eyes on the big one and a bottle of dry shampoo. Please do share your experience with other hair oils!  

 LV   Es neesmu liela matu produktu fane, man nozīmīgi ir tikai labi šampūni, kondicionieri un līdzekļi pret karstumu. Tāpēc īsti nepievērsu uzmanību skaistumkopšanas stendiem, kas veltīti matiem. Līdz šim. Sapratu, ka man ir jāizmēģina to sieviešu matu līnijas produkti, kuru dzīvei līdzi sekoju jau teju piecus gadus. Jā, tieši tā, esmu viena no tām trakajām, kas skatās Kardašjanu šovu (oops, tikko izpaudu vienu no maniem guilty pleasure!). Taču nenoliegsiet, ka viņu mati ir uzmanības vērti, vai ne? Manas atsauksmes par produktu lasiet turpinājumā.  

Melno ķimeņu eļļa izlīdzina un padara matus spīdīgus, kalpo kā vairogs pret bojāmumiem, padara tos pakļāvīgākus un vispārēji veselīgākus. Tāpat ir pierādīts, ka melno ķimeņu eļļai piemīt spēja matus atjaunot pēc to izkrišanas, pateicoties tai piemītošajām spēcīgu antioksidantu un pretmikrobu īpašībām. Ņemiet vērā, ka šī ir informācija tikai par pašas melno ķimeņu eļļas labajām īpašībām. Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil sola atjaunot un barot matus, padarīt tos šķietami stiprākus, biezākus, gludākus un spīdīgus ar ultra-light formulas palīdzību, kas ātri uzsūcas. Lai cik ļoti pārsteigta es nebiju, bet sausā matu eļļa tiešām paveica visu, kas tika solīts. Mani mati ieguva elegantu spīdumu un izskatās spēcīgāki, biezāki un vispārēji veselīgāki. Produkts matus nesalipina un nepadara tos smagākus, kas nozīmē, ka tie nepaliks netīri ātrāk kā parasti. Produktu lieku vai nu slapjos matos kā kondicionieri vai sausos matos, lai tos nomierinātu un padarītu pakļāvīgākus. Lai gan mazā pudelīte tiešām kalpo ilgu laiku (maniem matiem pietiek ar 1-2 pilītēm), tieši tā kā solīja pārdevējs, esmu jau nolēmusi papildināt savu matu kopšanas līdzekļu krājumu ar lielo sausās eļļas iepakojumu un pudeli sausā šampūna. Kāda ir tava pieredze ar matu eļļām?
PHOTOGRAPHY: BRIGITA DAMBE