pēc vasiļjeva // after vasiljev

pēc vasiļjeva // after vasiljev


LV - Pastāv plaši izplatīts uzskats, ka blogeri ikdienā nevalkā drēbes un tērpus, ko tie veido savam blogam. Varbūt tā ir patiesība daļā no gadījumu, taču mana pieredze rāda (čau blogeru draugi un snapchat), ka šāds uzskats ir aplams. Protams, es uzreiz nepublicēju uzņemtās bildes un reizēm man sanāk nobildēt uzreiz vairākus lookus, taču tas nenozīmē, ka drēbes, ko šeit redzat, es nevalkāju ikdienā. Kaut vai ņemiet par piemēru šo kleitu, jūs taču esat jau to redzējuši, vai ne (šeit)? Bet tas mani neapturēja to uzvilkt vēlreiz un to šeit publicēt (atkal). Tā ir kļuvusi par vienu no maniem iecienītākajiem apģērba gabaliem garderobē, tāpēc cenšos par to rūpēties biežāk valkājot (jā, jā, tā bija arī mana augstskolas izlaiduma kleita un kleita, ko vilku uz Gadsimta Balli, bet par to vēlāk)! Ko es cenšos pateikt, neļaujiet blogeriem sevi apmuļķot, jums nav vajadzīgs vesels lērums drēbju, lai izskatītos labi. Visa panākumu atslēga ir labi veidota garderobe, kuras ietvaros varat miksēt drēbes un veidot dažādus tēlus. Ticiet man, tas ļauj no sportiska tēla izveidot elegantu tēlu arī tad, ja nomaina vien pāris atslēgas elementus. 

Un kā ir tavā gadījumā? Kādus principus tu ievēro veidojot savu garderobi? 

EN - There is a widespread view that bloggers do not actually wear the looks they post on their blogs. Maybe this is true in some cases, but from my experience (hey blogger friends and snapchat) this is absolutely false. Yes, I do not post looks I wear right away and there are times when I shoot two or more looks at once, but that does not mean I am not wearing clothes you see here on a daily basis. Just take this dress for an example; you have already seen it on the blog, right (here)? But it did not stop me to wear it once again and post it on here (again). It has become one of my favorite pieces in my closet, so I’m taking good care of it by actually wearing it (I mean, I wore it to my graduation and Centenary Ball exhibition, but more on that later)! So, what I’m trying to say, don’t be fooled by bloggers, you do not have to have crazy amounts of clothing to look good. You have to have good pieces you like and build a wardrobe you can mix and match. Believe me, that’s the way to go and you will be able to go from a sporty look to an elegant one in a heartbeat! 

What are the principles you take into consideration when building your wardrobe? DRESS: GIULIA | HEELS: ASOS | WRAP: SHOP ON THE CORNER BY THE OLD ST. GERTUDE'S CHURCH, RIGA | NECKLACE: KAZENE

PHOTOS: LAURA ALKSNE
EDITIND: BRIGITA DAMBE