jaunā koncepta guess veikals t/c domina shopping

jaunā koncepta guess veikals t/c domina shopping


Tie, kas apmeklē manu blogu jau ilgāku laiku, zina, ka šādi raksti šeit neparādās bieži. Šī ir viena no tām nedaudzajām reizēm, kad vēlos nedaudz izrauties no rāmjiem un pastāstīt par kaut ko, kas piesaistīja manu uzmanību, proti, jaunā koncepta GUESS veikals tirdzniecības centrā Domina Shopping. Pirmais, ko ievērojāt, noteikti bija gaišās krāsas un dabīgie materiāli, kas komplektā ar lielajiem Gigi Hadid (Guess reklāmas seja) attēliem veido eklektisku un gaišu vidi. Turklāt šis ir vien piektais veikals Eiropā, kas iekārtots pēc šāda principa. Vairāk lasiet turpinājumā.GUESS tika dibināts 1981. gadā kā ģimenes uzņēmums ar mērķi ražot džinsus.  Piepildoties brāļu Marciano amerikāņu sapnim, GUESS spēja attīstīties līdz dzīvesstila zīmolam, kas piedāvā ne tikai kvalitatīvus džinsus, bet arī apģērbu ikdienas gaitām un svētku reizēm, kā arī aksesuārus plašā sortimentā sievietēm, vīriešiem un bērniem. Turklāt zīmols nestāv uz vietas, šogad jau klasiskajiem boyfriend, skinny un bootcut džinsiem klāt nākuši džinsi, kam piemīt īpašība jūsu dupsi padarīt formīgāku un vizuāli baudāmāku. Šis man bija jaunums, bet klātesošie stilisti teica atzinīgus vārdus. Šis ir noteikti jāizmēģina!


Kā minēju, nemainīgo GUESS vērtību džinsu papildina arī apģērbs. Šī gada kolekcija ir ieturēta GUESS raksturīgajā noskaņā, eiropeisko stilu apvienojot ar tradicionāli amerikānisko. Kolekcijā Love Angels valda Losandželosas vasarīgais prieks, jauneklīgums un dzīves mīlestība. Apģērbs atspoguļo mūsdienīgu un retro krāsu un siluetu savienojumu, ietverot sevī aktuālos tamborējumus, ģeometriskus rakstus, ziedu motīvus, pusnakts violeto, popsīgi dzelteno, aktuālo mint un GUESS raksturīgo melno un sarkano toni. Kā ierasts, GUESS apģērbos valda jauneklīgums un pilsētnieciskais glamūrs, un kolekcijas kodols joprojām ir džinss ne tikai biksēs un šortos, bet aī kreklos.


Arī aksesuāru sortiments ir audzis, ko uzreiz var pamanīt, pateicoties gaišajam interjeram. Iecienītajiem makiem, un ar iniciāļiem rotātajām somām pēc pircēju pieprasījuma klāt nākusi kolekcija GUESS LUXE, kuras ietvaros tiek piedāvātas ādas somas dažādās formās un krāsās (attēlos redzamās vienkrāsainās somas). Tāpat arī klasiskās ugstpapēžu kurpes ir papildinājušas jaunas krāsas, piemēram, elektro zilā, mint un sarkanā. Netiek aizmirsts arī par straujāka dzīvesveida piekritējām, kurām piemērotas sandales un sportiskā stila apavi, kas nav pazaudējuši GUESS raksturīgo šiku. 


Vai esi jau apmeklējusi jaunā koncepta GUESS veikalu tirdzniecības centrā Domina Shopping? Kas Tev patika?

1.,2.,6.,10.,11., 21., 22.  Kristīns Krauzes-Sluckas foto