rietumu pokahonta // western pocahonta

rietumu pokahonta // western pocahonta


LV - Tam ir grūti noticēt, bet vēl šobrīd logs, kas atrodas pie mana galda, ir nedaudz atvērts, kreisajā rokā man ir karote ar aveņu saldējumu un es nesalstu. Varbūt ziema un aukstie vēji ir norūdījuši tik tālu, ka pāris grādi plusā man jau liekas kā vasara? Bet varbūt tā ir saule, kas sākusi mūs lutināt? Varu droši apgalvot, ka tā lutina mani, un tāpēc man nav kauns aizmirst mājās mēteli vai iekāpt savos baltajos mokasīnos. Un kā jūs baudāt sauli? 
EN - I can't believe it, but I have my window slightly open, I'm munching on raspberry ice cream and I'm not freezing. Maybe I have become cold resistant over the winter and dreadful winds we have been having? Or maybe it is the warm sun that has been spoiling us? It definitely is spoiling me and I'm not ashamed of that or the fact that I didn't wear my coat and had my moccasins on. And how have you been enjoying the sun?

CARDIGAN: LINDEX | JEANS: H&M | MOCCASINS: HOGL | SUNGLASSES: NAU! |NECKLACE: LĪVA KAŅEPE and that stick is vintage, so no room for judgement! ;)

PHOTOS: LĪVA KAŅEPE
EDITING: BRIGITA DAMBE