iepazīstieties, BalticBox

iepazīstieties, BalticBox


Iepriecini sevi, gūsti spēku, veldzē slāpes un stiprini veselību - tik vienkārši un tik ģeniāli. Gardo pārsteigumu kaste BalticBox (saite), kas Latviju iepazīstina ar aiz robežām pazīstamo un izplatīto subscription box konceptu iepazīstina ar augstas kvalitātes, iepriekš neredzētiem produktiem, kas nāk no mūsu pašu pļavām, mežiem, dārziem, bišu mājiņām un, galvenokārt, virtuvēm. Tā teikt, no sirds uz sirdi, vai šajā gadījumā, no mājām uz mājām

BalticBox iznāk reizi mēnesī, pārsteidzot ar 4-6 produktiem, kas izmeklēti un apkopoti no Latvijas mazo ražotāju piedāvājuma, ļaujot ne vien baudīt reģionālos labumus, bet arī atbalstīt to ražotājus un vairot veselīga dzīvesveida piekopšanu (produkti nesatur ķīmiskas piedevas un garšas pastiprinātājus). Turklāt daļa no tiem nemaz nav tik viegli atrodami veikalu plauktos vai zemnieku tirdziņu piedāvājumā. 

BalticBox ir jaunums, un iznāk vien otro mēnesi, tāpēc ar neviltotu prieku šonedēļ iepazīstināšu jūs ar februāra BalticBox piedāvājumu, kurā atradīsiet piecus produktus, kas nāk no Durbes, Rīgas, Vilces un Cēres pagastiem:
- Žāvēti rabarberi no Antras Gaisa
- Bumbieru našķis pie siera no Antras Gaisas
- Cukīnī gabaliņi saldskābā marinādē no Durbes Veltes
- Plūškoka un piparmētru sīrups no Blakenfeldes muižas
- Burkānu eļļa no DUO AG

Turklāt, lai padarītu jūsu garšas baudījumu interesantāku, turpmāko dienu laikā piedāvāšu trīs receptes, izmantojot BalticBox iekļautos produktus! Ja vēlies zināt, kuri tie būs, dodies uz manu Facebook lapu (saite) un uzzini pirmais! 


 Žāvētie rabarberi nāk no Cēres pagasta lauku mājām "Kangari", kur saimnieko Antra Gaisa. Žāvēti augļi ir tikai maza daļa no viņas mājām nākošā piedāvājuma, ko papildina sīrupi, čatniji un ievārījumi. Saldeni skābie rabarberi būs lieliska piedeva putrām un mušļiem, vai kalpos kā uzkoda pie tavas mīļākās filmas vai seriāla (pārbaudīts, tā apēdu visu paciņu). 


 Arī bumbieru našķis - piedeva pie siera ir viens no Antras Gaisas mājās radītajiem produktiem. Kā minēts nosaukumā, bumbieru našķis tiešām būs lieliska piedeva pie siera, taču valriekstu garša, kas papildina saldos bumbierus, tā vien liek sapņot par pankūku rītiem. Vai es minēju, ka visas izejvielas audzē pati Antra? Šķiet, ka tam vien jābūt pietiekoši labam iemeslam, lai nobaudītu viņas radītos produktus.


Cukini gabaliņi saldskābā marinādē nāk no Durbes tāda paša nosaukuma mazajiem ražotājiem "Durbes Veltes". Lai gan jāatzīst, ka sākotnēji man pašai šis nemaz tik ļoti negaršoja, jo konservi, kas nenāk no manas omes vai krutsmātes pagraba man ir sveši; taču apēdot vēl vienu karotīti, un tad vēl vienu, un tad vēl vienu atmiņā atausa tie siltie vasaras vakari, kad ar ģimeni grillējam gaļu un baudam to ar mūsu siltumnīcas gardumiem. Šī būtu lieliska piedeva!


 No Blankenfeldes muižas Jelgavas novada Vilces pagastā galvenokārt nāk dažādi sīrupi un sulas, plūškokam esot vienai no interesantākajām un viņu produkciju raksturojošām sastāvdaļām. Plūškoks ir izplatīts augs dziedzniecībā, ko plaši pielieto Rietumeiropā un Rietumāzijā. Vien dažas no šī auga dziedniecības īpašībām - imunitātes stiprināšana, iekaisumu un drudža mazināšana, spēja pieveikt saausktēšanos un gripu - norāda, ka šis ir zelta produkts, kam šajā gada laikā būtu atrodams plašs pielietojums! 


Un, visbeidzot, BalticBox atradīsiet arī DUO AG burkānu eļļu, kas ražota no Latvijas pārtikas ražotāju piedāvātajām izejvielām tepat Rīgā. Līdzīgi kā plūškoka sīrups, arī burkānu eļļa ir vitamīnu sprādziens. Tā satur A, E un K vitamīnus un beta karotīnu. Turklāt tā ir labs sabiedrotais aknu attīrīšanā, muskuļu sāpju atvieglošanā, organisma stiprināšanā un skaistumkopšanā - stiprina nagus un matus, rada dabīga iedeguma efektu un baro ādu! Šis noteikti ir mans favorīts šī mēneša kastē, ko vien kārojas izmēģināt salātos, sulās, matu un seju maskās. 


Pirmā recepte jau rīt!

*BalticBox sponsorē rakstu, es sponsorēju viedokli! :)