Ideālās Sausās Brokastis // Perfect Granola

Ideālās Sausās Brokastis // Perfect Granola


  Šķiet, ka tiem, kas seko manam blogam, ir skaidrs, ka no manis (nē, ģimene pieprasa!) neko citu kā saldumus nevar sagaidīt. Tas pats attiecināms uz brokastīm - jo saldāks rīta sākums, jo saldāka diena. Jau esmu padalījusies ar vienu no mīļākajām pankūku receptēm, tāpēc šodien dalos ar otrās vietas ieguvēju brokastu olimpiādē - sausās brokastis jeb granola. Kopš sevi vien atceros, savus rītus esmu sākusi ar Cocoa Krispies (tām ar mērkaķīti), bet tā kā šobrīd esmu pieaugusi (joks, īsts bērns sirdī!) savus iemīļotos Krispies esmu iemainījusi pret granola uz steroīdiem jeb granolu ar šokolādi. Meklējiet recepti zem bildēm! 

  Have to say, sorry for the absence! But nevertheless, lets continue with something yummy! So, by now those who follow my blog know that I'm (to be more accurate, my family) big on sweets and the same applies to the breakfast. I have already shared recipe of my favorite pancakes and today I'm sharing a big favorite of mine  - granola. Since I can remember myself, on breakfasts I have been munching on Cocoa Krispies, but since I'm all grown up now (just kidding, kid at heart) I have substituted my favorite Krispies with granola on steroids, that is, granola with chocolate. You will find recipe at the end of the post. 
Šķiet, ka nāksies jūs apbēdināt (vai iepriecināt), jo nav nekādas receptes! Man liekas, ka lielisku sauso pārslu pagatavošanu receptes tikai ierobežo, jo neviens taču nezin kādas ir manas ideālas sausās pārslas! Turklāt vairums recepšu satur kādu augli vai riekstu, kas mani ne visai aizrauj. Tāpēc es biju neizmērojami laimīga, kad Huffington Post tika publicēts raksts ar nosaukumu (jā, tieši tā) kā pagatvot granolu bez receptes. Rakstā ir doti pāris pamata norādījumu, lai jūs varētu pagatavot debešķīgas sausās brokastis. 
PS Savām sausajām pārslām pievienoju kaltētas un svaigas dzērvenes, kaltētu banānu un šokolādi. 


Now I will have to upset you (or maybe make as happy as ever) - there is no recipe. I find recipes restraining here, cause, you know, no one knows how I like my granola. Plus, most of the recipes contain some fruit or nut I do not prefer. So I was over the moon happy when Huffington Post posted an article on (literally) how to make granola without a recipe. You will have to follow some basic rules here in order to make your dream come true granola. 
PS I had dried cranberries, fresh cranberries, dried banana and chocolate in mine.